meble Nolte
RSS - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenEmail - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenGoogle - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenYouTube - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenFacebook - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenHome - Interio, kuchnie niemieckie Nolte Kuchen

Nolte Küchen – jakość niemieckich mebli kuchennych

Jakość jest procesem!
Gdyby była tylko standardem
nigdy by nas nie wyróżniała!

– to filozofia Nolte Küchen

 

Dzięki optymalizacji procesu produkcji oraz racjonalnej koncepcji logistycznej, meble kuchenne Nolte oferują wysoką jakość za korzystną cenę. Automatyzacja i komputeryzacja pozwala stworzyć produkt o precyzyjnie określonych parametrach zgodnych z najbardziej surowymi wymaganiami i gwarantuje efekt znacznie przekraczający „rzemieślniczą jakość”.

 

Szuflady – płynność ruchu dzięki technice

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych

Nolte gwarantuje stabilną i komfortową pracę szuflad nawet przy obciążeniach sięgających 80kg, co w połączeniu z możliwością pełnego wysuwu, wysokimi ściankami bocznymi i tylnymi oraz dopasowanymi wkładami, pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Technologia Silent Comfort – cichego i delikatnego domykania, sprawia, że uciążliwe stukanie frontów należy do przeszłości.

 

 

Szczelność – rozumiemy to dosłownie

Obrzeża korpusów posiadają dodatkową uszczelkę z polipropylenu. Fronty domykają się tak doskonale, że żaden pyłek nie przedostanie się do środka. Dzięki delikatnej uszczelce w kolorze szafki, ciche zamykanie drzwi i szuflad jest dziś standardem.

 

Wodoszczelne wykończenie spodu blatów roboczych

Blaty oferowane przez firmę Nolte są fabrycznie zabezpieczane wodoszczelną powłoką przy wszystkich obrzeżach, co pozwala uniknąć deformacji wywołanej wilgocią np. w okolicy zlewu lub zmywarki.

 

Opatentowane łączenie blatów roboczych

Połączenie na wpust i kształtki z tworzywa sztucznego z dodatkowym zamocowaniem na metalowe śruby naprężające zapewnia stabilność konstrukcji i równą powierzchnię.

 

Wewnątrz tak, jak na zewnątrz: zawsze perfekcyjnie

Wszystko jedno, którą z kuchni Nolte wybierzesz: doskonała jest dopiero wtedy, gdy każdy jej element będzie spełniał najwyższe standardy jakościowe. W celu uzyskania jednolitego wyglądu, korpusy mebli kuchennych w środku i na zewnątrz wykończone są tak samo.

 

Dodatkowe zabezpieczenia półek szklanych i drewnianych

Wsporniki do półek drewnianych posiadają dodatkowe trzpienie do bezpiecznego zamocowania półki wyjmowanej – nie ma mowy o niekontrolowanym zsunięciu się półki ze wsporników.

Półki szklane wykonywane są ze szkła bezpiecznego i wytrzymują obciążenie do 10 kg.

 

Szuflady GlasLine

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych

Na dole – szlachetny metal, u góry – jasne, stabilne szkło. Takie połączenie wysokojakościowych materiałów GlasLine pozwala na jeszcze bardziej bogate i eleganckie wyposażenie wszystkich szuflad.

 

 

Servo Drive

Elektryczne siłowniki klap uchylnych zapewniają ich łatwe i wygodne otwieranie i zamykanie bez użycia siły.  System Servo Drive zastosowany w szafkach dolnych pozwala na komfortowe otwieranie przez delikatny nacisk nogą – np. gdy masz zajęte ręce.

 

Nolte Küchen – jakość certyfikowana

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych

Równolegle do wewnętrznej kontroli w obrębie firmy, specjaliści niezależnych renomowanych instytutów badawczych prowadzą testy jakościowe, bezpieczeństwa użytkowania i produkcji. Dzięki swojemu doświadczeniu i dbałości o każdy szczegół, Nolte Küchen zostało uhonorowane licznymi certyfikatami jakości.

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych

Eksperci TÜV Rheinland prowadzą badania i certyfikacje wszystkich rodzajów mebli – od oceny używanych materiałów po ergonomię elementów. Instytut wydaje certyfikaty jakości, takie jak znak GS (Potwierdzone Bezpieczeństwo) dla produktów testowanych pod względem bezpieczeństwa. Badanie mebli przeprowadzone przez TÜV Rheinland to gwarancja, że produkt spełnienia wymagane normy: nie zagraża bezpieczeństwu i zdrowiu użytkownika poprzez jego zastosowanie, bądź możliwe do przewidzenia niewłaściwe użytkowanie.

Wszystkie materiały i elementy są poddawane obszernym programom testowym w specjalnym laboratorium. Certyfikaty przyznane przez TÜV Rheinland LGA Products GmbH oznaczają dla Państwa najwyższy wymiar bezpieczeństwa i jakości.

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych

LGA InterCert GmbH poświadczyło, że we wszystkich obszarach: wzornictwa dystrybucji, produkcji i wysyłki, stosowany jest system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy DIN EN ISO 14001:200,  ISO 9001:2000

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych

Nolte Küchen ustala standardy także w zakresie wykorzystania surowców naturalnych. Firma posiada certyfikat PEFC, a jako jedna z pierwszych firm w branży, także certyfikat FSC®. Oba odznaczenia, to uznane na całym świecie systemy certyfikacji, wyróżniające produkty powstające w ramach prospołecznej i przychylnej środowisku gospodarki leśnej.

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych

Odpowiedzialność i ekologia, to elementy tożsamości Nolte Kuchen.

Nolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennychNolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennychNolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennychNolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennychNolte Küchen - jakość niemieckich mebli kuchennych
Interio Meble Kuchenne