meble Nolte
RSS - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenEmail - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenGoogle - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenYouTube - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenFacebook - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenHome - Interio, kuchnie niemieckie Nolte Kuchen

Nolte Küchen – nowoczesne meble kuchenne

Od ponad 50 lat firma Nolte Küchen jest kojarzona z najwyższą jakością i dokładnym, specjalistycznym wykonawstwem opatrzonym znakiem „made in Germany”.

Jedna z największych niemieckich firm produkujących kuchnie na wymiar zatrudnia ponad 1100 pracowników, a dzienna produkcja wynosi niemal 800 kompletów mebli. Nolte oferuje swoje produkty w 60 krajach na całym świecie. Od momentu założenia przez Georga Nolte, od 1958 roku, aż do dziś, firma pozostaje własnością rodziny. Dzięki temu, bez proceduralnych i finansowych ograniczeń, może rozwijać swoją filozofię jakości. Każdy etap produkcji jest precyzyjnie monitorowany. Niezwykle wysoki udział środków inwestowanych w badania i rozwój stawia meble tej marki wśród światowych liderów jakości.

Poza jakością, atutem jest sprawny i bezproblemowy serwis posprzedażowy. Według badania konsumenckiego przeprowadzonego przez Niemiecki Instytut Jakości Usług, Nolte Küchen to ulubione kuchnie niemieckie. Po raz drugi z rzędu, firma otrzymała również nagrodę APA – Architects Partner Award, przyznawaną w uznaniu za doskonałą obsługę sprzedaży.

Marka Nolte Küchen jest synonimem wyjątkowej jakości, różnorodności usług, niezawodności i trwałości. Tu określenie „dobry” nie jest wystarczająco dobre! Kompetencja w jakości! Die Kompetenz in Qualität – oto dewiza Nolte. Odnosi się to do materiałów, jak również do koncepcji, technologii i projektowania. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i wysokogatunkowych surowców, sprawia, że kuchnie na wymiar Nolte służą naszym Klientom przez długie lata. Dowodem na to jest 5-letnia gwarancja na cały produkt.

Nolte rozumie co decyduje o pozycji firmy, rozumie jak zbudować markę, i – co najważniejsze – utrzymać ją na odpowiednio wysokim poziomie. Jasno sprecyzowany cel i konsekwencja w jego realizacji, a zarazem otwartość i komunikacja. Słuchamy naszych Klientów i staramy się odpowiadać na ich oczekiwania. Dzięki temu wiemy jak tworzyć kuchnie, w których żyje się przyjemnie.

Nolte Küchen - nowoczesne meble kuchenne
Nolte Küchen – prezentacja firmy i mebli kuchennych Nolte

Nolte Küchen - nowoczesne meble kuchenneNolte Küchen - nowoczesne meble kuchenneNolte Küchen - nowoczesne meble kuchenneNolte Küchen - nowoczesne meble kuchenneNolte Küchen - nowoczesne meble kuchenne
Interio Meble Kuchenne