Kuchnie niemieckie Nolte Kuchen
- Nowoczesne meble kuchenne na wymiar

Kuchnie na wymiar – kuchnie niemieckie Nolte-Kuchen. Meble kuchenne Nolte to meble kuchenne wykonywane na wymiar, na zamówienie, dopasowane do pomieszczenia, ale przede wszystkim… do potrzeb użytkownika. Skupiamy się na prawdopodobnie 🙂 najlepszym produkcie nie tylko w kwestii wzornictwa ale także w relacji jakości do ceny. Polecamy nowoczesne meble kuchenne Nolte-Kuchen!!!

Od ponad 50 lat firma Nolte Kuchen jest kojarzona z wysoką jakością i dokładnym, specjalistycznym wykonawstwem opatrzonym znakiem „made in Germany”. Jest jedną z największych firm produkujących kuchnie na wymiar w Niemczech. Zatrudnia ponad 1100 pracowników a dzienna produkcja wynosi prawie 800 kompletów mebli. Nolte oferuje swoje produkty w 50 krajach na całym świecie w tym również w wybranych salonach w Polsce. Do dziś jest firmą rodzinną. Między innymi dzięki temu, bez proceduralnych i finansowych ograniczeń, może rozwijać swoją filozofię jakości. Każdy etap wykonywania produktu jest intensywnie i precyzyjnie monitorowany. Niezwykle wysoki udział środków inwestowanych w badania i rozwój stawia meble tej marki wśród światowych liderów jakości. Ponadto atutem jest sprawny i bezproblemowy serwis posprzedażowy.

Wzornictwo i polityka jakości wyróżnia meble Nolte. Meble niemieckie wytwarzane w najlepszych technologiach i zgodnie z najnowszymi osiągnięciach nauki. Także zgodnie z najnowszymi badaniami ergonomicznymi. Świadczą o tym konkretne, unikalne rozwiązania, które prezentujemy w zakładkach: JAKOŚĆ i INSPIRACJE.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i wysokogatunkowych materiałów, sprawia, że kuchnie służą naszym Klientom przez długie lata. Dowodem na to jest 5-letnia gwarancja na cały produkt.

Kuchnie niemieckie Nolte Kuchen <br />- Nowoczesne meble kuchenne na wymiarKuchnie niemieckie Nolte Kuchen <br />- Nowoczesne meble kuchenne na wymiarKuchnie niemieckie Nolte Kuchen <br />- Nowoczesne meble kuchenne na wymiarKuchnie niemieckie Nolte Kuchen <br />- Nowoczesne meble kuchenne na wymiarKuchnie niemieckie Nolte Kuchen <br />- Nowoczesne meble kuchenne na wymiar