meble Nolte
RSS - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenEmail - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenGoogle - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenYouTube - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenFacebook - Interio, kuchnie niemieckie Nolte KuchenHome - Interio, kuchnie niemieckie Nolte Kuchen

Nolte Möbel

Nasza oferta to także szafy, łóżka i komody wiodącego niemieckiego producenta mebli do sypialni – firmy Nolte Möbel.

Od 1955 roku, kiedy to Konrad Nolte, założył w Germersheim fabrykę mebli, firma nieustannie podnosi standardy nie tylko odnośnie jakości swoich produktów, ale również pracy zatrudnionych w niej osób. Relacje międzyludzkie, pracowitość, uczciwość i pasja – to wartości, na których Nolte Möbel buduje swoją markę. Dlatego też, firma inwestuje między innymi w szkolenie młodzieży, sponsoruje akademie zawodowe w dziedzinie technologii drewna w Melle i tworzy miejsca pracy dla swoich wychowanków. Wszystko po to, aby dzięki wiedzy i wysokim kwalifikacjom utrzymać najwyższe standardy jakości i zapewnić dziesięcioletnią gwarancję na swoje produkty.

Nolte Möbel

Chociaż jakość, design i funkcjonalność odgrywają główną rolę, Nolte Möbel, to również odpowiedzialność za środowisko. Niezależne instytuty badawcze stale monitorują produkt pod względem bezpieczeństwa, zapewniając, że używane materiały są bezpieczne dla otoczenia. Firma została uhonorowana znakiem Deutsche Gütegemeinschaft Möbel (Niemiecki Związek Ochrony Jakości), co oznacza gwarancję jakości, bezpieczeństwa i zdrowego stylu życia.

Wszystkie spółki wchodzące w skład Grupy Nolte, posiadają certyfikat FSC®, który oznacza odpowiedzialne korzystanie z globalnych zasobów leśnych. Firma otrzymała również certyfikat PEFC – dla całościowego zrównoważonego rozwoju w całym łańcuchu przetwórczym.

Nolte Möbel

Dziś, Nolte Möbel, to 700 osób załogi i 1 000 000 m2 powierzchni, z czego około 70 000, to zabudowania produkcyjne, magazynowe i administracyjne. Dzienna produkcja, to niemal 200 ton, co odpowiada około 1 000 załadunkom eksportowanym do ponad 46 krajów na całym świecie. W 2002 roku firma wybudowała w Germersheim centrum wystawiennicze, w którym na 2 200 m2 prezentuje swoją bogatą ofertę, a na pozostałych 1 100 m2 organizuje szkolenia dla swoich współpracowników, wciąż dbając o wysoki poziom kompetencji.

Nolte Möbel

Nolte MöbelNolte MöbelNolte MöbelNolte MöbelNolte Möbel
Interio Meble Kuchenne